Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Tradelist (nabízím) a My E-SHOP

Vítejte v sekci Tradelist (nabízím). Nabízím vám tyto karty na prodej či výměnnu:

Karty označené - ČERVENĚ mám a k prodeji či výměnně s cenou

Karty označené - BÍLÉ Nemám bez ceny

Karty označené - ŽLUTĚ Jsou ti co už o ně má někdo zájem

Karty označené - MODŘE Jsou ty co sbírám takže neprodejné možná se dohodnu kromě SNIPERŮ a HC VÍTKVOICE STEEL

 

  1 Hylák Alexandr (G) BRN subset 10,-  
  2 Ovčačík Ctirad BRN subset 35,- i s podpisem  
  3 Ludvík David BRN subset  
  4 Koma Jaroslav BRN subset 10,-  
  5 Svoboda Jaroslav BRN subset 10,-  
  6 Dopita Jiří BRN subset 15,-  
  7 Trvaj Jiří (G) BRN subset  
  8 Brabenec Kamil BRN subset 10,-  
  9 Korhoň Lubomír BRN subset  
  10 Vorel Marek BRN subset 10,-  
  11 Kempný Michal  Rc BRN subset 15,-  
  12 Mojžíš Pavel BRN subset 10,-  
  13 Zubíček Pavel BRN subset  
  14 Pucher Peter BRN subset 10,-  
  15 Dlouhý Radek BRN subset  
  16 Procházka Radek BRN subset 10,-  
  17 Bičánek Radim BRN subset  
  18 Kántor Robert BRN subset 10,-  
  19 Erat Roman BRN subset  
  20 Vondráček Roman BRN subset 10,-  
  21 Houdek Tomáš BRN subset 10,-  
  22 Klimt Tomáš BRN subset 10,-  
  23 Ptáček František CBU subset 10,-  
  24 Huml Ivan CBU subset 10,-  
  25 Kovář Jakub (G) CBU subset  
  26 Snopek Jan CBU subset 10,-  
  27 Kotrla Jindřich CBU subset  
  28 Šimánek Jiří CBU subset  
  29 Melichar Josef CBU subset 12,-  
  30 Květoň Lukáš CBU subset  
  31 Poživil Lukáš CBU subset 10,-  
  32 Hudec Michal CBU subset  
  33 Gulaš Milan CBU subset 10,-  
  34 Veselý Ondřej CBU subset 10,-  
  35 Gřegořek Petr CBU subset 10,-  
  36 Macháček Petr CBU subset 10,-  
  37 Sailer Petr CBU subset  
  38 Vydarený René CBU subset  
  39 Turek Roman (G) CBU subset  
  40 Hřebejk Štěpán CBU subset  
  41 Melichárek Tibor CBU subset 10,-  
  42 Kůrka Tomáš CBU subset 10,-  
  43 Mertl Tomáš CBU subset  
  44 Vak Tomáš CBU subset  
  45 Stieler David KLA subset 10,-  
  46 Kaberle František KLA subset  
  47 Majeský Ivan KLA subset 10,-  
  48 Valský Jakub KLA subset  
  49 Dlouhý Jan KLA subset 10,-  
  50 Tomajko Jan KLA subset 15,-  
  51 Kalla Jaroslav KLA subset  
  52 Kuchler Jiří KLA subset  
  53 Cikánek Lukáš (G) KLA subset  
  54 Čurilla Marek KLA subset 13,-  
  55 Trončinský Marek KLA subset  
  56 Frolík Martin KLA subset  
  57 Procházka Martin KLA subset 10,-  
  58 Toman Milan KLA subset 35,- podepsán  
  59 Kopřiva Miroslav (G) KLA subset 15,-  
  60 Šmach Ondřej KLA subset  
  61 Patera Pavel KLA subset 15,-  
  62 Mudroch Petr KLA subset  
  63 Bělohlav Radek KLA subset  
  64 Diviš Richard KLA subset  
  65 Bílek Vítězslav KLA subset  
  66 Kameš Vladimír KLA subset 10,-  
  67 Dušek Antonín LIB subset  
  68 Špaček Daniel LIB subset  
  69 Hlaváč Jan LIB subset  
  70 Plodek Jan LIB subset  
  71 Víšek Jan LIB subset  
  72 Hunkes Jiří LIB subset 5,-  
  73 Moravec Jiří LIB subset 10,-  
  74 Stejskal Jiří (G) LIB subset  
  75 Derner Lukáš LIB subset  
  76 Vantuch Lukáš LIB subset 13,-  
  77 Čakajík Martin LIB subset  
  78 Rýgl Martin LIB subset  
  79 Fikrt Michal (G) LIB subset 15,-  
  80 Kašpařík Pavel LIB subset  
  81 Kolmann Petr LIB subset  
  82 Nedvěd Petr LIB subset 15,-  
  83 Jareš Richard LIB subset  
  84 Klimenta Tomáš LIB subset  
  85 Nedorost Václav LIB subset 10,-  
  86 Blatný Zdeněk LIB subset  
  87 Ondřej Zdeněk LIB subset 10,-  
  88 Gerhát František LIT subset 10,-  
  89 Lukeš František LIT subset 10,-  
  90 Švarný Ivan LIT subset 10,-  
  91 Černý Jakub LIT subset  
  92 Hübl Jaroslav (G) LIT subset  
  93 Majdan Juraj  Rc LIT subset 15,-  
  94 Kubát Karel LIT subset  
  95 Heinisch Martin LIT subset 10,-  
  96 Jenáček Martin LIT subset  
  97 Stříteský Matěj LIT subset 10,-  
  98 Trávníček Michal LIT subset  
  99 Gureň Miloslav LIT subset  
  100 Brzobohatý Miroslav (G) LIT subset 15,-  
  101 Poživil Ondřej LIT subset 10,-  
  102 Jánský Peter LIT subset 12,-  
  103 Punčochář Petr LIT subset 11,-  
  104 Skuhrovec Radim LIT subset  
  105 Reichel Robert LIT subset 15,-  
  106 Vopat Roman LIT subset  
  107 Hübl Viktor LIT subset 10,-  
  108 Kroupa Vlastimil LIT subset  
  109 Kubinčák Vojtěch LIT subset  
  110 Žabka Boris MLB subset  
  111 Boháč Daniel MLB subset  
  112 Vrbata David MLB subset 13,-  
  113 Lehikoinen Esa  Rc MLB subset 15,-  
  114 Kasík Jaroslav MLB subset  
  115 Ferebauer Jiří MLB subset 10,-  
  116 Handlovský Lukáš MLB subset  
  117 Pabiška Lukáš MLB subset 10,-  
  118 Štěrbák Marcel  Rc MLB subset  
  119 Loskot Marek MLB subset 10,-  
  120 Schwarz Marek (G) MLB subset  
  121 Sup Michal MLB subset 15,-  
  122 Valent Michal (G) MLB subset 15,-  
  123 Duben Miroslav MLB subset  
  124 Fabuš Peter MLB subset 4,-  
  125 Král Richard MLB subset 15,-  
  126 Frolo Tomáš MLB subset 15,-  
  127 Nouza Tomáš MLB subset 10,-  
  128 Sýkora Tomáš MLB subset  
  129 Čížek Václav MLB subset 10,-  
  130 Bahenský Zdeněk MLB subset  
  131 Mezei Branislav PLZ subset  
  132 O´Brien Doug  Rc PLZ subset 15,-  
  133 Jeřábek Jakub PLZ subset  
  134 Benda Jan PLZ subset 13,-  
  135 Dresler Jan PLZ subset  
  136 Kovář Jan PLZ subset  
  137 Stránský Jan PLZ subset 10,-  
  138 Kracík Jaroslav PLZ subset  
  139 Modrý Jaroslav PLZ subset 15,-  
  140 Hvila Lukáš  Rc PLZ subset  
  141 Bomersback Mark PLZ subset 15,-  
  142 Adamský Martin PLZ subset 10,-  
  143 Heřman Martin PLZ subset 12,-  
  144 Straka Martin PLZ subset  
  145 Dvořák Michal PLZ subset 15,-  
  146 Tvrdík Michal PLZ subset 16,-  
  147 Francouz Pavel (G) PLZ subset 8,-  
  148 Matějovský Radek PLZ subset  
  149 Pöpperle Tomáš (G) PLZ subset 10,-  
  150 Vlasák Tomáš PLZ subset 15,-  
  151 Benák Václav PLZ subset 10,-  
  152 Branda Daniel SLA subset  
  153 Hruška David SLA subset  
  154 Sklenář Jakub SLA subset 10,-  
  155 Doležal Jiří SLA subset  
  156 Drtina Jiří SLA subset 15,-  
  157 Vašíček Jiří SLA subset  
  158 Beránek Josef SLA subset 12,-  
  159 Endál Lukáš SLA subset 10,-  
  160 Špelda Lukáš SLA subset 13,-  
  161 Tomica Marek SLA subset  
  162 Vondrka Michal SLA subset  
  163 Čermák Miloslav SLA subset  
  164 Kolařík Pavel SLA subset 10,-  
  165 Jelínek Petr SLA subset 10,-  
  166 Kadlec Petr SLA subset 5,-  
  167 Slipčenko Robert (G)  Rc SLA subset 15,-  
  168 Červenka Roman SLA subset 10,-  
  169 Neruda Stanislav (G) SLA subset 10,-  
  170 Micka Tomáš SLA subset  
  171 Žižka Tomáš SLA subset  
  172 Roth Vladimír  Rc SLA subset 15,-  
  173 Růžička Vladimír SLA subset  
  174 Výborný David SPA subset 15,-  
  175 Koreis Jakub SPA subset  
  176 Langhammer Jakub SPA subset 15,-  
  177 Hanzlík Jan SPA subset  
  178 Chábera Jan (G) SPA subset  
  179 Hlinka Jaroslav SPA subset  
  180 Mrázek Jaroslav SPA subset 10,-  
  181 Vykoukal Jiří SPA subset 10,-  
  182 Hromas Karel SPA subset 4,-  
  183 Černošek Marek SPA subset 4,-  
  184 Látal Martin SPA subset 10,-  
  185 Podlešák Martin SPA subset  
  186 Ručínský Martin SPA subset 15,-  
  187 Broš Michal SPA subset  
  188 Gulaši Michal SPA subset 12,-  
  189 Kratěna Ondřej SPA subset 10,-  
  190 Macholda Petr SPA subset  
  191 Přikryl Petr (G) SPA subset 15,-  
  192 Ton Petr SPA subset 13,-  
  193 Hudec Stanislav SPA subset 10,-  
  194 Netík Tomáš SPA subset 14,-  
  195 Hrdel Zbyněk SPA subset  
  196 Rehák Denis  Rc VIT subset  
  197 Šindelář Filip (G) VIT subset  
  198 Štěpánek Jakub (G) VIT subset  
  199 Burger Jiří VIT subset  
  200 Štefanka Juraj VIT subset  
  201 Klimek Lukáš VIT subset  
  202 Krenželok Lukáš VIT subset  
  203 Kvapil Marek VIT subset  
  204 Roman Ondřej VIT subset  
  205 Trnka Pavel VIT subset  
  206 Hubáček Petr VIT subset  
  207 Jurečka Petr VIT subset  
  208 Kuboš Petr VIT subset  
  209 Strapáč petr VIT subset  
  210 Hruška Radim VIT subset  
  211 Stehlík Richard VIT subset  
  212 Szturc Roman VIT subset  
  213 Voráček Tomáš VIT subset  
  214 Varaďa Václav VIT subset  
  215 Ujčík Viktor VIT subset  
  216 Sičák Vladimír VIT subset  
  217 Svačina Vladimír VIT subset  
  218 Treille Yorick VIT subset  
  219 Šedivý Ondřej VIT subset  
  220 Vošvrda Tomáš (G) VIT subset  
  221 Kollár Andrej ZLI subset  
  222 Bořuta Antonín ZLI subset 5,-  
  223 Köhler Bedřich ZLI subset 10,-  
  224 Nosek David ZLI subset 9,-  
  225 Čech Filip ZLI subset 12,-  
  226 Rachůnek Ivan ZLI subset 10,-  
  227 Sedláček Jakub (G) ZLI subset 15,-  
  228 Švrček Jan ZLI subset  
  229 Ondráček Jiří ZLI subset 12,-  
  230 Galvas Lukáš ZLI

subset

 
  231 Hamrlík Martin ZLI subset 15,-  
  232 Lučka Martin ZLI subset 10,-  
  233 Záhorovský Martin ZLI subset 13,-  
  234 Důraz Michal ZLI subset  
  235 Kubiš Pavel ZLI subset  
  236 Sivák Peter ZLI subset  
  237 Leška Petr ZLI subset 15,-  
  238 Míka Radek ZLI subset 10,-  
  239 Vlach Roman ZLI subset  
  240 Balán Stanislav ZLI subset 13,-  
  241 Linhart Tomáš ZLI subset  
  242 Štůrala Tomáš (G) ZLI subset  
  243 Balaštík Jaroslav ZLI subset 15,-  
  244 Stoklasa Filip PAR subset 15,-  
  245 Píša Aleš PAR subset  
  246 Rákos Daniel PAR subset  
  247 Havíř David PAR subset  
  248 Hašek Dominik (G) PAR subset 25,-  
  249 Nakládal Jakub PAR subset  
  250 Kolář Jan II PAR subset  
  251 Semorád Jan PAR subset  
  252 Starý Jan PAR subset 15,-  
  253 Cetkovský Jiří PAR subset 15,-  
  254 Pivko Libor PAR subset 7,-  
  255 Růžička Martin (G) PAR subset  
  256 Klejna Michal PAR subset 15,-  
  257 Čáslava Petr PAR subset 10,-  
  258 Koukal Petr PAR subset 42,- podepsán  
  259 Sýkora Petr PAR subset 13,-  
  260 Somík Radovan PAR subset 30,- podepsán  
  261 Špirko Rastislav PAR subset 10,-  
  262 Zohorna Tomáš PAR subset 13,-  
  263 Kočí Václav PAR subset 10,-  
  264 Genoway Colby  Rc PAR subset 15,-  
  265 Jillson Jeff  Rc PAR subset 15,-  
  266 Červenka Adam HAV subset  
  267 Hoďa David HAV subset  
  268 Vajda David HAV subset  
  269 Hrňa Erik HAV subset  
  270 Seman Filip HAV subset 13,-  
  271 Smejkal Filip HAV subset  
  272 Peštuka Ivo HAV subset  
  273 Čech Jakub (G) HAV subset 12,-  
  274 Lukaštík Jan HAV subset  
  275 Strmeň Jan (G) HAV subset  
  276 Tesařík Jan HAV subset  
  277 Krisl Jiří HAV subset 10,-  
  278 Zeliska Lukáš HAV subset  
  279 Zientek Lukáš HAV subset 2,-  
  280 Haas Marek HAV subset  
  281 Sikora Marek HAV subset 3,-  
  282 Szabo Michal HAV subset  
  283 Šedivý Ondřej HAV subset  
  284 Žajgla Petr HAV subset  
  285 Říčka Robert HAV subset 1,-  
  286 Bursík Tomáš HAV subset 6,-  
  287 Klimeš Tomáš HAV subset !ZDARMA!  
  288 Vošvrda Tomáš (G) HAV subset  
  289 Velecký Michal HAV subset  
  290 Moravec David HAV subset 20,-  
  291 Seman Daniel TRI subset  
  292 Květoň David TRI subset  
  293 Ostřížek David  Rc TRI subset  
  294 Peterek Jan TRI subset  
  295 Výtisk Jan TRI subset 10,-  
  296 Polanský Jiří TRI subset  
  297 Hrabal Josef TRI subset  
  298 Balej Jozef TRI subset  
  299 Kohn Ladislav TRI subset  
  300 Mičulka Lukáš  Rc TRI subset  
  301 Cartelli Mario TRI subset  
  302 Lojek Martin TRI subset 15,-  
  303 Podešva Martin TRI subset  
  304 Růžička Martin TRI subset  
  305 Hamerlík Peter (G) TRI subset  
  306 Kanko Petr TRI subset  
  307 Tomas Roman TRI subset 13,-  
  308 Martynek Rostislav TRI subset  
  309 Duba Tomáš (G) TRI subset  
  310 Malec Tomáš TRI subset 5,-  
  311 Kútny Vladimír  Rc TRI subset 4,-  
  312 Polák Vojtěch TRI subset 9,-  
  313 Hampl Zbyněk TRI subset  
  314 Marosz Rostislav  Rc TRI subset  
  315 Andersons Janis TRI subset  
  316 Zíb Lukáš TRI subset  
  317 Tribuncovs Atvars  Rc KVA subset 15,-  
  318 Hájek David KVA subset  
  319 Zucker David KVA subset 10,-  
  320 Čutta Jakub KVA subset  
  321 Košťál Jan KVA subset  
  322 Kristek Jaroslav KVA subset 13,-  
  323 Mensator Lukáš (G) KVA subset  
  324 Pech Lukáš KVA subset 12,-  
  325 Sáblík Lukáš  (G) KVA subset  
  326 Haščák Marek  Rc KVA subset 15,-  
  327 Melenovský Marek KVA subset 10,-  
  328 Parýzek Martin KVA subset  
  329 Zaťovič Martin KVA subset 12,-  
  330 Dobroň Michal KVA subset 10,-  
  331 Hluchý Milan KVA subset 13,-  
  332 Němec Ondřej KVA subset 15,-  
  333 Kuběna Pavel KVA subset  
  334 Kumstát Petr KVA subset  
  335 Dej Rastislav KVA subset  
  336 Brňák Tomáš KVA subset 10,-  
  337 Pletka Václav KVA subset 13,-  
  338 Skuhravý Václav KVA subset  
  339 Franěk Petr  (G) LIT subset  
  340 Pilař Karel LIT subset 5,-  
  341 Kučný Jiří ZLI subset  
  342 Pinc Marek  (G) LIB subset  
  343 Podkonický Andrej LIB subset 10,-  
  344 Bartovič Milan LIB subset  
  345 Leinonen Tero  (G) LIB subset  
  346 Packard Dennis  Rc LIB subset 13,-  
  347 Desantis Jason  Rc LIB subset  
  348 Pavlů Michal LIB subset  
  349 Varaďa Václav BRN subset 15,-  
  350 Šindel Jakub BRN subset  
  351 Selingr Pavel BRN subset  
  352 Huml Ivan BRN subset 15,-  
  353 Novák Jan BRN subset  
  354 Richter Martin BRN subset 10,-  
  355 Bourret  Alex  Rc BRN subset  
  356 Hovi Sasu  (G) BRN subset 25,-  
  357 Skladaný František KVA subset  
  358 Mucha Ján KVA subset  
  359 Prošek Roman KVA subset  
  360 Růžička David KLA subset  
  361 Eberle Jan KLA subset  
  362 Branda Daniel KLA subset 13,-  
  363 Šinágl Petr KLA subset  
  364 Krejčík Lukáš  Rc MLB subset  
  365 Jindra Josef MLB subset  
  366 Macho Michal  Rc MLB subset 20,-  
  367 Gajovský Nikola MLB subset  
  368 Jackson Jim  Rc PLZ subset  
  369 Hanzlík Jiří PLZ subset  
  370 Scofield Tyler  Rc PLZ subset  
  371 Vampola Petr PLZ subset  
  372 Sloboda Karol SLA subset 15,-  
  373 Havel Lukáš SLA subset  
  374 Kubica Zdeněk SLA subset  
  375 Bonk Radek TRI subset  
  376 Pospíšil Tomáš TRI subset  
  377 Finsterle Lukáš Rc ZLI subset  
  378 Plšek Lukáš  (G) ZLI subset  
  379 Mokrejš Petr ZLI subset  
  380 Vrána Petr VIT subset  
  381 Malík Marek VIT subset  
  382 Bartoň Jakub OLO subset  
  383 Tomajko Jan OLO subset  
  384 Davídek Martin OLO subset 4,-  
  385 Černý Michal OLO subset  
  386 Jágr Jaromír-Best of Stars CZE subset  
  387 Hašek Dominik (G) - Best of Stars PAR subset  
  388 Kaberle Fr. / Procházka M.-Mistři KLA subset  
  S21 Seznam karet (349 - 388)   subset  
  389 Bojer Jan LIT subset 15,-  
  390 Kafan Kryštof LIT subset 15,-  
  391 Černošek Marek LIT subset  
  392 Saulietis Kaspars LIT subset  
  393 Dragoun Michal LIT subset 15,-  
  394 Pojkar David LIT subset  
  395 Hubáček Petr BRN subset  
  396 Ostrčil Radim BRN subset  
  397 Divíšek Tomáš BRN subset  
  398 Lhotský Alexandr BRN subset  
  399 Červený Rudolf CBU subset  
  400 Hrubec Šimon  (G) CBU subset  
  401 Mikeska Michal CBU subset  
  402 Micka Tomáš CBU subset  
  403 Kotaška Ivo CBU subset  
  404 Tůma Martin CBU subset 15,-  
  405 Pletka Václav CBU subset  
  406 Loginov Alexander KVA subset 10,-  
  407 Zjuzin Dmitrij KVA subset  
  408 Frk Martin KVA subset  
  409 Holub Jan LIB subset 15,-  
  410 Malkamäki Miko LIB subset  
  411 Kracík Jaroslav MLB subset  
  412 Jiruš Valdemar MLB subset  
  413 Landsman Filip  (G) PAR subset  
  414 Kolář Jan  I. PAR subset  
  415 Radil Lukáš PAR subset  
  416 Kousal Robert PAR subset  
  417 Pineault Adam PAR subset  
  418 MacKenzie  Aaron PAR subset  
  419 Mitchell Kevin PAR subset  
  420 Dobrovolný Jiří PLZ subset  
  421 Pitule Tomáš Rc PLZ subset 5,-  
  422 Vostřák Pavel PLZ subset  
  423 Holec Miroslav SLA subset  
  424 Svoboda Tomáš SLA subset  
  425 Kůrka Tomáš SLA subset  
  426 Imbeault  Alexandre SLA subset  
  427 Campbell Darcy SLA subset  
  428 Clarke Noah Rc SLA subset 13,-  
  429 Novotný Filip  (G) SPA subset  
  430 Bolf Lukáš SPA subset 15,-  
  431 Vydarený René SPA subset  
  432 Philipp Radek SPA subset  
  433 Platil Jan TRI subset  
  434 Kristek Jaroslav ZLI subset 20,-  
  435 Matějíček Martin ZLI subset  
  436 Šoula Martin ZLI subset  
  437 Holík Petr ZLI subset  
  438 Káňa Jan VIT subset  
  439 Barinka Michal VIT subset  
  440 Selingr Pavel VIT subset  
  441 Lhotský Alexandr OLO subset 10,-  
  442 Čuřík Jakub OLO subset  
  443 Bordowski Richard OLO subset 15,-  
  444 Řípa Jiří OLO subset 13,-  
  445 Korhoň Lubomír / Kucharczyk Radim OLO subset  
  446 Vostřák/Straka/Vlasák PLZ subset možná po domluvě prodám nebo vyměním  
  447 Kratěna /Tomajko/Broš SPA subset  
  448 Dopita/Hovi/Hubáček BRN subset  
  S22 Seznam karet (389 - 448)      
  1 Chlapík Adam CZE Reprezentace 17 SLA
  2 Bumbál Adrian CZE Reprezentace 17 TRI
  3 Březina David CZE Reprezentace 17 PAR
  4 Honzík David (G) CZE Reprezentace 17 KVA
  5 Rychlík David CZE Reprezentace 17 PAR 5,-
  6 Kurzok Jakub CZE Reprezentace 17 TRI 4,-
  7 Pavelka Jaroslav (G) CZE Reprezentace 17 HRK
  8 Králík Lukáš CZE Reprezentace 17 OLO 7,-
  9 Sedlák Lukáš CZE Reprezentace 17 CBU
  10 Chvostek Michal CZE Reprezentace 17 TRI 4,-
  11 Švihálek Michal CZE Reprezentace 17 CBU 6,-
  12 Doudera Milan CZE Reprezentace 17 KLA
  13 Starý Ondřej CZE Reprezentace 17 PAR
  14 Beránek Petr CZE Reprezentace 17 OPA
  15 Šidlík Petr CZE Reprezentace 17 JIH
  16 Erben Stanislav CZE Reprezentace 17 PLZ
  17 Jeník Štěpán CZE Reprezentace 17 SLA
  18 Hertl Tomáš CZE Reprezentace 17 SLA
  19 Hyka Tomáš CZE Reprezentace 17 MLB
  20 Kvapil Tomáš CZE Reprezentace 17 PLZ
  21 Pavelka Tomáš CZE Reprezentace 17 VIT 10,-
  1 Řehák Adam CZE Reprezentace 18 VIT 10,-
  2 Jank Bohumil CZE Reprezentace 18 CBU
  3 Krejčí Daniel CZE Reprezentace 18 SLA 12,-
  4 Koudela David CZE Reprezentace 18 MLB
  5 Musil David CZE Reprezentace 18 JIH
  6 Stach David CZE Reprezentace 18 KLA
  7 Kindl Denis CZE Reprezentace 18 NHL 7,-
  8 Žovinec Dušan CZE Reprezentace 18 SPA
  9 Pavlík Filip CZE Reprezentace 18 TRI 2,-
  10 Culek Jakub CZE Reprezentace 18 PLZ
  11 Herman Jakub CZE Reprezentace 18 ZLI
  12 Strnad Jakub CZE Reprezentace 18 KLA
  13 Vlach Jaroslav CZE Reprezentace 18 LIB
  14 Rys Jiří CZE Reprezentace 18 MLB
  15 Sekáč Jiří CZE Reprezentace 18 KLA 5,-
  16 Havlík Ladislav CZE Reprezentace 18 PAR
  17 Kašík Libor  (G) CZE Reprezentace 18 ZLI
  18 Hrbas Marek CZE Reprezentace 18 PLZ
  19 Račuk Marek CZE Reprezentace 18 LIT
  20 Mrázek Petr  (G) CZE Reprezentace 18 VIT
  21 Straka Petr CZE Reprezentace 18 PLZ
  22 Zámorský Petr CZE Reprezentace 18 ZLI
  23 Will Roman  (G) CZE Reprezentace 18 MLB 10,-
  24 Filippi Tomáš CZE Reprezentace 18 LIB
  25 Pacanda Tomáš CZE Reprezentace 18 PLZ
  26 Valenta Tomáš CZE Reprezentace 18 ZLI
  S17 Seznam karet ČR - 17      
  S17 Seznam karet ČR - 18      
  1 Polášek Adam CZE Reprezentace 20 VIT 10,-
  2 Sedlák Adam CZE Reprezentace 20 VIT
  3 Nestrašil Andrej CZE Reprezentace 20 SLA
  4 Šustr Andrej CZE Reprezentace 20 PLZ 4,-
  5 Honejsek Antonín CZE Reprezentace 20 ZLI
  6 Růžička Dan CZE Reprezentace 20 PLZ
  7 Hora Daniel CZE Reprezentace 20 LIT 5,-
  8 Ostřížek David CZE Reprezentace 20 TRI
  9 Tůma David CZE Reprezentace 20 SPA
  10 Furch Dominik (G) CZE Reprezentace 20 SLA
  11 Pacovský Dominik CZE Reprezentace 20 SPA
  12 Novotný Filip (G) CZE Reprezentace 20 SPA
  13 Jeřábek Jakub CZE Reprezentace 20 PLZ
  14 Kania Jakub CZE Reprezentace 20 TRI
  15 Orsava Jakub CZE Reprezentace 20 TRI
  16 Sedláček Jakub (G) CZE Reprezentace 20 ZLI 12,-
  17 Káňa Jan CZE Reprezentace 20 VIT 10,-
  18 Rutta Jan CZE Reprezentace 20 CHO
  19 Hafenichter Jaroslav CZE Reprezentace 20 SLA
  20 Kucsera Lukáš CZE Reprezentace 20 VIT 10,-
  21 Radil Lukáš CZE Reprezentace 20 PAR
  22 Hlinka Michal CZE Reprezentace 20 VIT 10,-
  23 Jordán Michal CZE Reprezentace 20 ZLI
  24 Poletín Michal CZE Reprezentace 20 SLA
  25 Dóczy Milan CZE Reprezentace 20 TRI 2,-
  26 Horák Oldřich CZE Reprezentace 20 ZLI 3,-
  27 Doležal Ondřej CZE Reprezentace 20 SLA 4,-
  28 Palát Ondřej CZE Reprezentace 20 NHL 10,-
  29 Kolouch Petr CZE Reprezentace 20 VIT
  30 Heřman Radim CZE Reprezentace 20 CBU 6,-
  31 Gudas Radko CZE Reprezentace 20 KLA
  32 Soudek Robin CZE Reprezentace 20 CBU 5,-
  33 Horák Roman CZE Reprezentace 20 NHL 10,-
  34 Novotný Štěpán CZE Reprezentace 20 SPA
  35 Doležal Tomáš CZE Reprezentace 20 SLA 4,-
  36 Rachůnek Tomáš CZE Reprezentace 20 ZLI 1,-
  37 Okál Zdeněk CZE Reprezentace 20 ZLI 5,-
  1 Svoboda Adam (G) CZE Reprezentace KHL 4,-
  2 Krstev Angel CZE Reprezentace KHL
  3 Köhler Bedřich CZE Reprezentace ZLI
  4 Květon David CZE Reprezentace TRI
  5 Nosek David CZE Reprezentace ZLI 3,-
  6 Lukeš František CZE Reprezentace LIT
  7 Klepiš Jakub CZE Reprezentace KHL 10,-
  8 Štěpánek Jakub (G) CZE Reprezentace VIT 10,-
  9 Marek Jan CZE Reprezentace KHL
  10 Platil Jan CZE Reprezentace KHL
  11 Jágr Jaromír CZE Reprezentace KHL
  12 Bednář Jaroslav CZE Reprezentace SLA
  13 Hlinka Jaroslav CZE Reprezentace SPA
  14 Vašíček Josef CZE Reprezentace KHL
  15 Rachůnek Karel CZE Reprezentace KHL 4,-
  16 Čermák Leoš CZE Reprezentace KHL
  17 Mensator Lukáš (G) CZE Reprezentace KVA
  18 Kvapil Marek CZE Reprezentace VIT
  19 Prusek Martin (G) CZE Reprezentace KHL
  20 Ševc Martin CZE Reprezentace SWE 5,-
  21 Straka Martin CZE Reprezentace PLZ 13,-
  22 Frolík Michael CZE Reprezentace FLO
  23 Barinka Michal CZE Reprezentace VIT 5,-
  24 Gulaši Michal CZE Reprezentace SPA
  25 Mikeska Michal CZE Reprezentace CBU
  26 Vondrka Michal CZE Reprezentace SLA
  27 Blaťák Miroslav CZE Reprezentace KHL 3,-
  28 Kopřiva Miroslav (G) CZE Reprezentace KLA
  29 Němec Ondřej CZE Reprezentace KVA
  30 Kašpařík Pavel CZE Reprezentace LIB
  31 Jánský Peter CZE Reprezentace LIT
  32 Čajánek Petr CZE Reprezentace KHL
  33 Čáslava Petr CZE Reprezentace PAR 4,-
  34 Kadlec Petr CZE Reprezentace SLA
  35 Vampola Petr CZE Reprezentace PLZ
  36 Červenka Roman CZE Reprezentace SLA
  37 Olesz Rostislav CZE Reprezentace FLO 5,-
  38 Horna Tomáš CZE Reprezentace KLA
  39 Netík Tomáš CZE Reprezentace SPA
  40 Rolínek Tomáš CZE Reprezentace KHL
  41 Nedorost Václav CZE Reprezentace LIB
  42 Sičák Vladimír CZE Reprezentace VIT
  43 Irgl Zbyněk CZE Reprezentace KHL 10,-
  44 Kutlák Zdeněk CZE Reprezentace SWI
  S16 Seznam karet ČR - 20      
  1 Štěpánek Jakub  (G) / 99 VIT Signature Limited - BLACK  
  2 Ujčík Viktor / 99 VIT Signature Limited - BLACK  
  3 Varaďa Václav / 99 VIT Signature Limited - BLACK  
  4 Kvapil Marek / 99 VIT Signature Limited - BLACK  
  5 Sedláček Jakub  (G) / 99 ZLI Signature Limited - BLACK  
  6 Hamrlík Martin / 99 ZLI Signature Limited - BLACK  
  7 Leška Petr / 99 ZLI Signature Limited - BLACK  
  8 Vlach Roman / 99 ZLI Signature Limited - BLACK  
  9 Kovář Jan / 99 PLZ Signature Limited - BLACK  
  10 Nedvěd Petr  / 99 LIB Signature Limited - BLACK  
  11 Nedorost Václav  / 99 LIB Signature Limited - BLACK  
  12 Polanský Jiří  / 99 TRI Signature Limited - BLACK  
  13 Výtisk Jan  / 99 TRI Signature Limited - BLACK  
  14 Dopita Jiří  / 99 BRN Signature Limited - BLACK  
  15 Pöpperle Tomáš  (G)  / 99 PLZ Signature Limited - BLACK  
  16 Modrý Jaroslav  / 99 PLZ Signature Limited - BLACK  
  17 Benda Jan  / 99 PLZ Signature Limited - BLACK MÁM 
  18 Straka Martin  / 99 PLZ Signature Limited - BLACK  
  19 Vlasák Tomáš  / 99 PLZ Signature Limited - BLACK  
  20 Schwarz Marek  (G) / 99 MLB Signature Limited - BLACK  
  21 Král Richard  / 99 MLB Signature Limited - BLACK  
  22 Sup Michal  / 99 MLB Signature Limited - BLACK  
  23 Beránek Josef  / 99 SLA Signature Limited - BLACK  
  24 Červenka Roman  / 99 SLA Signature Limited - BLACK  
  25 Turek Roman  (G)  / 99  CBU Signature Limited - BLACK  
  26 Melichar Josef  / 99  CBU Signature Limited - BLACK  
  27 Kovář Jakub  (G)  / 99 CBU Signature Limited - BLACK  
  28 Kántor Robert  / 99 BRN Signature Limited - BLACK  
  29 Vondráček Roman  / 99 BRN Signature Limited - BLACK  
  30 Dlouhý Radek  / 99 BRN Signature Limited - BLACK  
  31 Francouz Pavel  (G)  / 99 PLZ Signature Limited - BLACK  
  32 Lukeš František  / 99 LIT Signature Limited - BLACK  
  33 Jánský Peter  / 99 LIT Signature Limited - BLACK  
  34 Hübl Viktor  / 99 LIT Signature Limited - BLACK  
  35 Kopřiva Miroslav  (G) / 99 KLA Signature Limited - BLACK  
  36 Kaberle František  / 99 KLA Signature Limited - BLACK  
  37 Patera Pavel  / 99 KLA Signature Limited - BLACK  
  38 Procházka Martin  / 99 KLA Signature Limited - BLACK  
  39 Čech Jakub (G)  / 99 HAV Signature Limited - BLACK  
  40 Moravec David  / 99 HAV Signature Limited - BLACK  
  41 Růžička Martin  (G)  / 99 PAR Signature Limited - BLACK  
  42 Čáslava Petr  / 99 PAR Signature Limited - BLACK  
  43 Pivko Libor  / 99 PAR Signature Limited - BLACK  
  44 Cetkovský Jiří  / 99 PAR Signature Limited - BLACK  
  45 Chábera Jan  (G) / 99 SPA Signature Limited - BLACK  
  46 Gulaši Michal  / 99 SPA Signature Limited - BLACK  
  47 Hromas Karel  / 99 SPA Signature Limited - BLACK  
  48 Netík Tomáš  / 99 SPA Signature Limited - BLACK  
  49 Martynek Rostislav  /99 TRI Signature Limited - BLACK  
  50 Štefanka Juraj  / 99 VIT Signature Limited - BLACK  
  51 Mensátor Lukáš  (G)  / 99 KVA Signature Limited - BLACK  
  52 Kumstát Petr  / 99 KVA Signature Limited - BLACK  
  53 Skuhravý Václav  / 99 KVA Signature Limited - BLACK  
  54 Hašek Dominik  (G)  / 05 PAR Signature Limited - BLACK  
  55 Ministr Milan   / 99 OLO Signature Limited - BLACK  
  56 Brančík Richard  / 99 OLO Signature Limited - BLACK  
  57 Štefan Žigárdy (G)   / 99 OLO Signature Limited - BLACK  
  S20 Seznam karet -Hašek Dominik (G) PAR 20,-    
  1 Štěpánek Jakub  (G) / 90 VIT Signature Limited - RED  
  2 Ujčík Viktor / 80 VIT Signature Limited - RED  
  3 Varaďa Václav / 80 VIT Signature Limited - RED  
  4 Kvapil Marek  / 89 VIT Signature Limited - RED  
  5 Sedláček Jakub  (G) / 50 ZLI Signature Limited - RED  
  6 Hamrlík Martin / 50 ZLI Signature Limited - RED  
  7 Leška Petr / 50 ZLI Signature Limited - RED  
  8 Vlach Roman / 50 ZLI Signature Limited - RED  
  9 Kovář Jan  / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  10 Nedvěd Petr / 56 LIB Signature Limited - RED  
  11 Nedorost Václav  / 50 LIB Signature Limited - RED  
  12 Polanský Jiří / 50 TRI Signature Limited - RED  
  13 Výtisk Jan / 50 TRI Signature Limited - RED  
  14 Dopita Jiří  / 45 BRN Signature Limited - RED  
  15 Pöpperle Tomáš  (G) / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  16 Modrý Jaroslav  / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  17 Benda Jan  / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  18 Straka Martin  / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  19 Vlasák Tomáš  / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  20 Schwarz Marek  (G)  / 50 MLB Signature Limited - RED  
  21 Král Richard  / 47 MLB Signature Limited - RED  
  22 Sup Michal  / 47 MLB Signature Limited - RED  
  23 Beránek Josef  / 50  SLA Signature Limited - RED  
  24 Červenka Roman  / 50   SLA Signature Limited - RED  
  25 Turek Roman  (G) / 99  CBU Signature Limited - RED  
  26 Melichar Josef / 99 CBU Signature Limited - RED  
  27 Kovář Jakub  (G) / 99 CBU Signature Limited - RED  
  28 Kántor Robert  / 99 BRN Signature Limited - RED  
  29 Vondráček Roman  / 58 BRN Signature Limited - RED  
  30 Dlouhý Radek  / 60 BRN Signature Limited - RED  
  31 Francouz Pavel  (G)  / 50 PLZ Signature Limited - RED  
  32 Lukeš František / 50 LIT Signature Limited - RED  
  33 Jánský Peter / 37 LIT Signature Limited - RED  
  34 Hübl Viktor  / 50 LIT Signature Limited - RED  
  35 Kopřiva Miroslav  (G)  / 29 KLA Signature Limited - RED  
  36 Kaberle František  / 31 KLA Signature Limited - RED  
  37 Patera Pavel  / 31 KLA Signature Limited - RED  
  38 Procházka Martin  / 36 KLA Signature Limited - RED  
  39 Čech Jakub (G) / 73 HAV Signature Limited - RED  
  40 Moravec David / 86 HAV Signature Limited - RED  
  41 Růžička Martin  (G)  / 50 PAR Signature Limited - RED  
  42 Čáslava Petr / 50 PAR Signature Limited - RED  
  43 Pivko Libor  / 50 PAR Signature Limited - RED  
  44 Cetkovský Jiří  / 50 PAR Signature Limited - RED  
  45 Chábera Jan  (G)  / 65 SPA Signature Limited - RED  
  46 Gulaši Michal  / 55 SPA Signature Limited - RED  
  47 Hromas Karel  / 58 SPA Signature Limited - RED  
  48 Netík Tomáš  / 46 SPA Signature Limited - RED  
  49 Martynek Rostislav / 50 TRI Signature Limited - RED  
  50 Štefanka Juraj / 78 VIT Signature Limited - RED  
  51 Mensátor Lukáš  (G)  / 99 KVA Signature Limited - RED  
  52 Kumstát Petr  / 99 KVA Signature Limited - RED  
  53 Sku